تصادف در بزرگراه آزادگان تهران

تصادف در بزرگراه آزادگان تهران

Photo-crash-sitetehran.com-01

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از ایسنا، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، از وقوع تصادف مرگبار میان یک دستگاه سواری پراید و کامیون خاور در بزرگراه آزادگان خبر داد.

سید جلال ملکی، در این باره گفت:‌ در ساعت ۸:۱۷ صبح دیروز یک مورد حادثه رانندگی در محدوده جنوب به شمال بزرگراه آزادگان نرسیده به جاده مخصوص به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و به دنبال آن ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان را به محل حادثه اعزام کردند.

ملکی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل حادثه افزود: در این حادثه یک دستگاه خاور دارای نقص فنی و در حاشیه بزرگراه توقف کرده و راننده در قسمت عقب کامیون مشغول رفع نقص بوده که سواری پراید با سرعت از قسمت عقب با این خاور و راننده‌اش تصادف می‌کند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، با بیان اینکه شدت این حادثه به حدی بود که راننده خاور پس از شکسته‌شدن شیشه خودرو در داخل پراید گرفتار شده بود گفت: راننده پراید نیز پس از این حادثه از محل متواری شد.

وی با اشاره به عملیات آتش نشانان برای خارج کردن این فرد گفت: آتش‌نشانان با استفاده از تجهیزات مخصوص و پس از ایمن‌سازی پراید این راننده ۵۵ ساله را از کامیون خارج کرده و به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند که آنان پس از بررسی علایم حیاتی، مرگ وی را تایید و اعلام کردند.

ملکی اضافه کرد: آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل در ساعت ۹:۰۵ دقیقه به عملیات خود خاتمه دادند. همچنین علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهور بررسی و اعلام خواهد شد.

وبگردی از بهترین مطالب کلیک نمایید :

دانلود آهنگ جدید 

دانلود مداحی جدید 

عکس پروفایل X بستن تبلیغات