آیا امکان صعود تیم ملی فوتبال ایران به مرحله بعد وجود دارد؟

آیا امکان صعود تیم ملی فوتبال ایران به مرحله بعد وجود دارد؟

time-meli-iran-sitetehran-com

آیا امکان صعود تیم ملی فوتبال ایران به مرحله بعد وجود دارد؟

تیم ملی فوتبال ایران ، هر در ۲ بازی خود در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل یک امتیاز بیشتر نگرفته ،‌اما به دلیل بازی های خوبی که ارائه داده ، مورد توجه مردم و کارشناسان قرار گرفته است.

ایران در بازی با نیجریه ،‌ صفر – صفر مساوی شد. در برابر آرژانتین که از مدعیان جام است،‌ تا دقیقه ۹۱ مساوی بود ولی در وقت اضافه ۱ بر صفر بازی را واگذار کرد. این در حالی است که داور ایران را از یک پنالتی مسلم محروم کرد.

time-meli-iran-sitetehran-com-01

اینک در گروه F ، آرژانتین با ۶ امتیاز اول است و صعود کرده ،‌نیجریه ۴ امتیاز دارد، ایران یک و بوسنی صفر امتیاز.

با این نتایج،‌ بوسنی از حالا حذف شده است و بازی آخرش در برابر ایران برای این تیم تشریفاتی خواهد بود.اما دو تیم ایران و نیجریه ،‌ هنوز شانس صعود دارند. نیجریه یک بازی با آرژانتین دارد و ایران یک دیدار با بوسنی.

اگر آرژانتین ،‌نیجریه را ببرد و ایران بر بوسنی غلبه کند،‌ایران و نیجریه ،‌هر دو ۴ امتیاز خواهند شد و کار به گل شماری خواهد کشید. با توجه به این که تفاضل گل نیجریه “۱+” است و تفاضل گل ایران “۱-” ،‌ بنابراین، نتیجه بازی ها باید به گونه ای باشد که این فاصله را از بین ببرد. مثلاً آرژانتین ۲ بر صفر نیجریه را ببرد و ایران یک بر صفر بوسنی را ببرد.

اگر آرژانتین یک بر صفر نیجریه را ببرد، ایران باید ۲ بر صفر ببرد.

هر چند کار صعود ایران به مرحله بعد به اما و اگر کشیده ،‌اما واقعیت این است که از همان اول هم کسی به صعود فکر نمی کرد و دغدغه اغلب مردم ایران این بود که در برابر نیجریه و آرژانتین ،‌ گل باران نشویم. ولی تا بدین جای کار ،‌ یکی از قوی ترین خطوط دفاعی جام از آن ایران است.

تیم ایران چه صعود کند و چه نکند ، با این بازی های زیبا، توانسته رضایت عمومی ایرانیان را کسب کند.

وبگردی از بهترین مطالب کلیک نمایید :

دانلود آهنگ جدید 

دانلود مداحی جدید 

عکس پروفایل X بستن تبلیغات