خبر ازدواج مجدد شریل کول + عکس همسرش

خبر ازدواج مجدد شریل کول + عکس همسرش

Cheryl-Cole-sitetehran-com

شریل کول برای بار دوم لباس عروس به تن خواهد کرد و این بار با دوست پسر فرانسوی خودش Jean-Bernard Fernandez-Versini ازدواج خواهد کرد.جالبه بدونین این دو تنها ۳ ماه از آشناییشون می گذره.

Cheryl-Cole-sitetehran-com-02

یکی از دوستان این آقای فرانسوی به  Sunday Mirror گفته:رابطه اونا اخیرا خیلی گرم شده و می دونین برنارد آدمیه که همیشه یهویی تصمیم می گیره.تنها ۳ ماه از رابطشون می گذره اما برنارد درباره احساساتش به شریل گفته و به نظر شریل هم از این بابت خیلی هیجان زده هستش.شریل هم خیلی برنارد رو دوس داره و بعد از ازدواج و طلاقش از فوتبالیست چلسی یعنی اشلی کول دیگه ازدواج نکرد.

Cheryl-Cole-sitetehran-com-04

شریل کول و برنارد در فستیوال فیلم کن با هم آشنا شدند.برنارد برای فیلمش به اسم Cosy Box در این فستیوال شرکت داشت.و بعد از اون این دو مدام در کنار هم بودند حتی زمانی که شریل مشغول فیلمبرداری X Factor هست برنارد اونو همراهی می کنه.

Cheryl-Cole-sitetehran-com-01

به نقل از این منبع خبری حتی سایمون کاول هم از برنارد خوشش اومده و با هم صحبت هایی داشتند و ممکنه با هم همکاری هایی داشته باشند.شریل که روز ۳۰ام ماه ژوئن ۳۱ ساله شد عکس هایی از روز تولدش رو به اشتراک گذاشت و به همه نشون داد که اون روز چه روز خوبی براش بوده.

Cheryl-Cole-sitetehran-com-03

وبگردی از بهترین مطالب کلیک نمایید :

دانلود آهنگ جدید 

دانلود مداحی جدید 

عکس پروفایل X بستن تبلیغات