آیا کریستیانو رونالدو فرزند پسر دارد! + عکس

آیا کریستیانو رونالدو فرزند پسر دارد! + عکس

Cristiano-Ronaldo-01-sitetehran-com-04

آیا کریستیانو رونالدو فرزند پسر دارد! + عکس

ستاره تیم رئال مادرید و بازیکن تیم ملی پرتقال به پسرش اجازه نمی دهد که بفهمد مادر اصلی او کیست!

Cristiano-Ronaldo-01-sitetehran-com-03

خواهر کریستیانو رونالدو این خبر را رسانه ای کرد.خانم الما خواهر رونالدو ستاره تیم رئال مادرید عنوان نمود هنگامی که پسر برادرش از وی سوال می نماید مادرش کیست و کجا رفته می گویم مادرت به اسمانها رفته است.

Cristiano-Ronaldo-01-sitetehran-com

اما اخیرا رونالدو و مادرش گویی از این حرف ناراحت شده و به وی گفته است که دیگر این جمله را بر زبان نیاورم.خانم الما می افزاید هنگامی که کریستینهو ۴ ساله از مادرش می پرسد به وی می گویم مادرت به مسافرت رفته است.و دیگر چیزی سوال نمی نماید.

مادر رونالدو خانم دولورس هفته گذشته اظهار نمود که پسر فوتبالیستش به وی گفته نام مادر پسرش هیچ موقع علنی نخواهد شد.خانم دولورس در مادرید زندگی می نماید تا در کنار پسرش به تربیت و بزرگ نمودن نوه اش هم بپردازد.پائولو سوسا کوستا وقایع نگار خانواده می گوید رونالدو احتمالا با ارینا شایک ازدواج خواهد نمود و مادرش این موضوع را دیر یا زود خواهد فهمید.

Cristiano-Ronaldo-01-sitetehran-com-02

به گزارش دیلی خبر سه سال قبل خواهر دیگر رونالدو به نام کاتیا طی مصاحبه ای با یکی از روزنامه های پرتقال مدعی شده بود که پسر برادرش در یکی از بیمارستانهای خصوصی از طریق اهدای رحم بدنیا امده است.در واقع تخم از زنی گرفته شده و در رحم زن دیگر پرورش یافته است و پسر برادرش دو مادر دارد.رونالو در سال ۲۰۱۰ با بیان این واقعیت که صاحب فرزندی شده است حیرت طرفدارانش را برانگیخته بود.

وبگردی از بهترین مطالب کلیک نمایید :

دانلود آهنگ جدید 

دانلود مداحی جدید 

عکس پروفایل 

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

تاکنون ۲ نظر ثبت شده است.

  1. لطفا چیز های جدیدوباحال بزارید

  2. واااا , اون بچه رو از کجا آورده



X بستن تبلیغات