موضوع داستان و قسمت اخر سریال تا حد مرگ + عکس

موضوع داستان و قسمت اخر سریال تا حد مرگ + عکس

سریال جدید تا حد مرگ با بازی فاحریه اوجن و انگین آکیورک از دو هفته پیش در ترکیه آغاز به پخش شده است.

طرفداران انگین و فاحریه بعد از مدت ها انتظار، شاهد ایفای نقش این دو هنرمند موفق خواهند بود.

در این پروژه سارپ لونداوغلو همسر بیرجه آکالای، بازیگر نقش حوا در شمیم عشق، و همچنین گولجان ارسلان که یکی از بازیگران سریال ماه پیکر بود، با فاحریه و انگین همبازی خواهند بود.

این مجموعه کاری از شرکت پروداکشن تیمز به تهیه کنندگی تیمور ساوجی و کارگردانی امور توراگای است.

پروداکشن تیمز، شرکت تولید سریال های چکاوک، حریم سلطان و ماه پیکر نیز بوده است.

سناریو و کادر بازیگران این مجموعه از دیگر عوامل موفقیت احتمالی این پروژه هستند.

داستان و قسمت اخر سریال تا حد مرگ

خلاصه قصه این سریال این است که دوهان به همراه خانواده به خواستگاری دختری میرود ولی پدر دختر اجازه ورود او و خانواده اش را نمیدهد و میگوید که با این ازدواج مخالف است و دخترش را در خانه حبس میکند ولی دوهان عاشق آن دختر است ولی پدرش با ازدواج این دو مخالف است ولی دوهان با دختر فرار میکند و بعد از چند مدت عده ای پدر آن دختر را میکشند و این قتل را به پای دوهان میاندازند تا او از آن دختر دور شود و دوهان چند سال به زندان میرود و بعد چند سال توسط وکیلی به نام سلوی با بازی فحریه اوچن از زندان آزاد میشود و حالا دوهان به دنبال انتقام از کسانی است که به او اتهام قتل پدر نامزدش را زدند و در این بین داستان و رابطه ای احساسی با سلوی پیدا میکند و خلاصه این داستان این است که زندگی یا امید انسان رو به کام مرگ میکشونه یا وجدان , عشق انتقام اهانت وجدان عدالت داستان دوهان و سلوی هست

نتظار می رود این کار یکی از بهترین مجموعه های درام سال های اخیر باشد. موضوعاتی مانند عشق، وجدان، خیانت، عدالت و انتقام در حکایت این سریال آمیخته است.

داستان به هم رسیدن تصادفی انسان هایی که یک شبه زندگی شان دچار تغییر شده است. همچنین این سناریو داستان زندگی مردی که به ناحق محکوم به اسارت شده را به تصویر می کشد

سریال تا حد مرگ

خلاصه قصه این سریال این است دوهان (با بازی انگین آکیورک) و بریل (با بازی گولجان ارسلان) عاشق هم هستند و دوهان به همراه خانواده به خواستگاری بریل دختری که دوستش دارد میرود ولی پدر دختر اجازه ورود او و خانواده اش را نمیدهد و میگوید که با این ازدواج مخالف است و دخترش را در خانه حبس میکند ولی دوهان عاشق آن دختر است و با بریل تصمیم میگیرند که فرار کنند و با هم ازدواج کنند.

اندر ( با بازی سارپ لونداوغلو ) از دوستان خانوادگی بریل هست که از پدر بریل کینه به دل دارد اما بریل را دوست دارد . او ابتدا به فرار دوهان و بریل کمک میکند و بعد نقشه شومی میکشد که اتفاقات می افتد که موضوع اصلی سریال را رقم میزند.

روز عروسی دوهان و بریل ، اندر نقشه خود را اجرایی میکند و پدر بریل را به قتل می رساند و این قتل را به گردن دوهان می اندازد. برای این قتل دختر بچه ای را مجبور به شهادت دروغ برعلیه دوهان میکنند که در نهایت این اتفاقات باعث زندانی شدن دوهان می شود.

دختر بچه ای که به اجبار شهادت دروغ داده بود و باعث زندانی شدن دوهان شده بود پس از ۱۱ سال و بزرگ شدن در رشته وکالت با اسم و مشخصات جدید فارغ التحصیل شده می شود.

سلوی (با بازی فاحریه اوجن) نام وکیلی است که در کودکی بخاطر شهادت دروغ او دوهان ۱۱ سال زندانی شده است و حالا او قصد دارد دوهان را نجات دهد و از زندان آزاد کند و با دلایل و مدارکی که بدست می آورد موفق می شود دوهان را از اتهام قتل تبرئه کند و نجاتش دهد. اما این پایان داستان نیست و تازه شروع ماجراست . دوهان پس از آزاد شدن قصد دارد افرادی را که این قتل را بر گردن او انداخته بود و باعث شده بودند او یازده سال در زندان باشد و زندگیش را خراب کرده بودند را پیدا کرده و از آنها انتقام بگیرد.

موضوع داستان و قسمت اخر سریال تا حد مرگ + عکس

وبگردی از بهترین مطالب کلیک نمایید :

دانلود آهنگ جدید 

دانلود مداحی جدید 

عکس پروفایل 

امتیاز 3.00 ( 2 رای )X بستن تبلیغات